kresba year
bgr

public/userfiles/text/NOVINKY_190_a0_arialbd.png

29.12.2011 PF 2012
25.10.2011 PODZEMNÍ PARKOVACÍ MÍSTA V KARLÍNĚ K PRONÁJMU
24.08.2011 NOVÉ VE STARÉM - Současná architektura a historické město
07.07.2011 Fascinace Karlínem
17.06.2011 Projekt Cornlofts Šaldova nominován na prestižní cenu Mies van der Rohe Award 2011
08.04.2011 Důležité změny v Karlín Group
Developerská skupina posiluje svoji značku
08.04.2011 Oznámení o přejmenování obchodní společnosti Real Estate Management, s.r.o.
na Karlín Group, s.r.o

PF 2012

KRÁSNÝ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2012 VÁM PŘEJE KARLÍN GROUP
  Více informací zde

PODZEMNÍ PARKOVACÍ MÍSTA V KARLÍNĚ K PRONÁJMU

Pro obyvatele Karlína i firemní vozy - parkovací místa k pronájmu v podzemních garážích administrativní budovy CORSO IIA, Křižíkova 34, Praha 8 - Karlín. Pro více informací volejte 266 727 611.
  Více informací zde

NOVÉ VE STARÉM - Současná architektura a historické město

Výstava v Galerii Jaroslava Fragnera.
Kotelna je jedním z vystavených projektů.
www.gjf.cz/www.npu.cz
  Více informací zde

Fascinace Karlínem

Rozhovor se Sergem Borensteinem v červnovém vydání magazínu Lidových novin Esprit.
  Více informací zde

Projekt Cornlofts Šaldova nominován na prestižní cenu Mies van der Rohe Award 2011

Projekt Cornlofts Šaldova nominován jako jeden z deseti českých projektů na prestižní Cenu EU za současnou architekturu - Mies van der Rohe Award 2011. Cornlofts Šadlova je po River Diamondu již druhý nominovaný projektem Karlín Group na tuto významnou cenu.

Vítězem letošního ročníku soutěže se stal britský architekt David Chipperfield za projekt rekonstrukce Nového muzea v Berlíně. Tento uznávaný architekt spolupracuje s Karlín Group na jedné z residenčních fází projektu River Gardens!!!

Vice o souteži na www.miesarch.com

Důležité změny v Karlín Group
Developerská skupina posiluje svoji značku

Na přelomu loňského a letošního roku došlo ke změně akcionářské struktury skupiny Karlín Group, jejímž výsledkem bylo posílení pozice akcionářů
Marc Rich Real Estate a Serge Borensteina. V souladu s těmito kroky došlo i ke změnám ve vedení společnosti. Generálním ředitelem Karlín Group byl Sergem Borensteinem jmenován dlouholetý člen týmu, architekt Jan Ludvík. Prodej a pronájem residenčních a administrativních projektů v rámci skupiny má na starosti Veronika Borková, která je součástí týmu od roku 2009. Zároveň se do Karlín Group po krátké přestávce vrátila Hana Samuelová, která má v pozici PR managera na starosti mimo jiné komunikaci s médii. Kontaktní údaje na členy našeho týmu najdete zde.

Součástí probíhajících změn struktury společnosti a posílení značky
Karlín Group je i přejmenování manažerské společnosti Real Estate Management, s.r.o. na Karlín Group s.r.o., jež proběhlo k 23.2.2011.
V průběhu měsíce dubna dále přecházíme na užívání nové domény karlingroup.cz namísto dosavadní karlin.cz a to jak v případě e-mailových adres našich zaměstnanců, tak i na našich webových stránkách. Emailové adresy našeho týmu se mění podle vzoru jmeno.prijmeni@karlingroup.cz. Naše webová stránka bude od nynějška www.karlingroup.cz.
Abychom předešli případným komplikacím v komunikaci, obě domény karlin.cz a karlingroup.cz budou fungovat po dostatečně dlouhou dobu paralelně.

Doufáme, že veškeré tyto změny přispějí ke zjednodušení komunikace s naší společností, povedou k posílení povědomosti o obchodní značce
Karlín Group a budou přínosem pro prezentaci kvalitních developerských projektů, architektury a designu, jež jsou našimi prioritami.

Oznámení o přejmenování obchodní společnosti Real Estate Management, s.r.o.
na Karlín Group, s.r.o

Dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 23.2.2011 změnila společnost Real Estate Management, s.r.o. svůj obchodní název na Karlín Group s.r.o. Veškeré další fakturační a kontaktní údaje společnosti zůstávají beze změny.

Karlín Group s.r.o. (dříve Real Estate Management, s.r.o.)
DIČ: CZ26184338

Zapsána u: Městského soudu v Praze, Oddíl C, vložka 77821
Se sídlem: Praha 8 – Karlín, Pernerova 652/55, 186 00
Tel: +420 266 727 611
Fax: +420 266 727 677
Mail: recepce@karlingroup.cz
Web: www.karlingroup.cz